Říkej si co chceš, ale ona je úžasná. :')
(Lindsey Stirling - Spontaneous Me)

January 2012

Věž kruhu - druhý díl

13. january 2012 at 18:50 | Elissa
Tato povídka byla zveřejněna hned, jak jsem jí napsala, proto nečekejte žádné zázraky. Je to druhý díl povídky, kterou jsem poprvé zveřejnila na svém minulém blogu - kopii jsem ale dala i na tento blog, abych mohla pokračovat. Ačkoli s ním nejsem vůbec spokojena, zveřejňuji to, kvůli donucení.
Speciálně věnování pro mou drahou "sestřičku" Archy! ;o)Přivítání...v mém světě

9. january 2012 at 17:29 | Elissa |  Můj život - můj blog - můj sen
V první chvíli černota. V druhé chvíli se zrodilo světélko, které vyskočilo do vzduchu a tím vytvořilo slunce - naději. Ve třetí chvíli se najednou objevila země pod našima nohama a vzduch kolem nás. Ve čtvrté chvíli začaly růst stromy a zpívat ptáci. V páté chvíli se objevila i menší vesnička, s domy, ale bez lidí. V šesté chvíli opravdu začalo vše žíti. A v sedmé chvíli.. .ihned na začátcích dýchání nového světa přišla dívka, s hnědými vlasy, vystrašeným pohledem, křídly na zádech a kufry v rukách. Ano, byla to Eliss. Dívka, kterou jste mohli znát jako Ansu, jenže ona se rozhodla změnit svůj život. A rozhodla se začít zde, v novém světě. Který čeká na objevení...který čeká na výzvy a nebezpečí.

Věci, týkající se blogu

8. january 2012 at 20:37 | Elissa
Velmi krásná věc je vidět někoho usmívat se ...
a ještě hezčí je vědět, že vy jste toho důvodem.


Sice mám na tvorbu layoutů méně a méně času a chuti, přes to jsem na tento blog dala místo, kam občas nějaký layout vložím. Nečekejte je nijak pěkné ani nijak často, ale když se nudím...vznikne toto.


Název mluví za vše. Toto místo více než pro vás slouží pro mně, abych viděla jak se blog měnil a jak jsem se s ním měnila já. Ano, společně s archivem toto bude jakási kronika.

Vzhledy mého blogu

8. january 2012 at 20:31 | Ansa
Tento článek více než pro vás slouží pro mně, abych viděla jak se blog měnil a jak jsem se s ním měnila já. Ano, společně s archivem toto bude jakási kronika.

Layouty/Dessy/vzhledy

8. january 2012 at 20:15 | Elissa

Layouty ke stáhnutí


Ano, vytvářím layouty. Momentálně k tomu mám ale méně a méně času, nechávám zde ale rubriku pro tvorbu layoutů, třeba se k nějakému později dokopu.
  • Dess nebudeš vydávat za svůj,tímpádem nebudeš mazat můj zdroj a do menu nebo kamkoliv dáš VIDITELNÝ ZDROJ!
  • Na dessu nebudeš nic upravovat.Dělám celé laye,a ne jenom základy
  • Pokud chceš i popisky popřípadně další dodatky,samořejmně zase se zdrojem!Na všechno se ukládá auotrská tvorba.
  • Na blog nemám požadavky,jenom dess by tam měl být tak 3 dny...A to není moc,ne?:)
  • Jestli jsi si pravidla přečetla...Klikni sem do nyní prázdného katalogu.
Přečetl/a sis pravidla?

"Moje bláboly" -> rozcestník

8. january 2012 at 19:21 | Ansa
V životě jsou chvíle,kdy Vám někdo tak moc chybí,
že byste ho chtěli vytáhnout ze svých snů a skutečně ho obejmout.
Bohužel ale víte, že se to nikdy nepovede.

Něco ve stylu deníku. Sem budu zapisovat vše, co se týká mé osoby, mého života, mých problémů, mých snů. Vždyť takový sebestředný člověk musí mít místo...kam se může svěřit.

Zde máte všechny povídky, od jednorázových, přes pokračování po "pouhé" zamyšlení. Čtěte, bavte se, kritizujte, přemýšlejte. Máte volnost, co se kritiky týče. Co lépe pomůže se zlepšovat, než kritika, že?

Povídky

8. january 2012 at 19:13 | Ansa

Na pokračování

Věž kruhu

Jednorázové

Bolest vítězství - Dívka, která je plně rozhodnutá pomoci své vesnici. I za cenu svého vlastního života.
Hry jsou zábavné...především ty zákeřné - Dívka, která se vyžívá v boji konečně dostala šanci vyjet se svým otcem zabít bandity.
Pořád samý stereotyp...my chceme něco nového! - Taková menší, veselá povídka o neobvyklém týmu z Naruto světa .
Poslední bitva - Sepsaná verze ze hry Fable 3. Věnovaná jednomu z nejlepších charakterů video her. Walterovi.
Story of the caged bird - Povídka o dívce, která pomalu ztratila naději na lepší zítřky. Ale nevěděla, že jedné noci se vše změní.

Zamyšlení

(Aneb to, co nemá právo si říkat povídka)

*Povídku Bolest Vítězství, úvod a první díl Věže kruhu jsem si zkopírovala z mého bývalého blogu, kdyby se někomu náááhodou zdálo, že to někde viděl.

Věž kruhu - první díl

8. january 2012 at 19:09 | Elissa
//První díl povídky. Nemá to předem určený příběh a jen tak jsem něco napsala. Podle mně to nevypadá nejhůř,další díl přidám v pátek. Tak přeji pěkné čtení a předem říkám: "Ano,příběh je z části inspirovaný hrou Dragon Age,ale jen z části."//

Věž kruhu - úvod

8. january 2012 at 19:08 | Elissa
Věž kruhu....úvod

Narodit se jako neobyčejný člověk... který umí více než ostatní. Co to požaduje? Čeho se dotyčný musí vzdát? A čím je neobyčejný? Vše vysvětlí jedno slovo:
Mág
Osalda Taisar
Jméno,které nikdo neznal. Jméno,který nikdo neznal do doby,než Osal ukázala svůj podíl v Magii. Tímpádem neměla na vybranou - musela odejít. Odejít od svého života,odejít od své rodiny. Odejít do místa,kde bylo spousta podobných lidí jako je ona.
Do věže kruhu.
Ve věži kruhu každý něco skrývá. Ale co? A to,co skrývá... je to nebezpečné? Osal sama mnoho věcí skrývá... jedna z věcí je dávný přívěsek. Ale nebudu vám vypovídat více. Nemá to důvod. Ale čím je Osal starší,tím víc chápe účel Věže kruhu. Nemá za úkol vycvičit schopné mágy,jak říká. Má za úkol udělat z mágů loutky,které poslouchají na slovo. Osalda se pokouší žít v místě,kam jí odvedli. Ale v sedmnácti je to těžké...příliš těžké. Začíná cítit pocit,který jí nutí rebelovat. Na kterou stranu se přidá? Na stranu věže kruhu,nebo na stranu odpadlíků,mágů,kteří mají svůj vlastní rozum? Musí si vybrat rychle,nýbrž se její Trýzeň blíží. A když k tomu přidáme ještě jednu věc,a tu,že každý je něco jiného,než se ze sebe dělá... Pobyt v místě,kde má být klid se změní na pobyt v místě,kde se bude bát udělat každý další krok.

Bolest Vítězství

8. january 2012 at 19:07 | Elissa
Poslouchání epické hudby mnou jaksi hne. Berte to jako takzvanou "jednorázovku", která nebude mít pokračování, úvod, prostě nic z toho. Je to jen moje obyčejné zamyšlení nad světem, které jako vždy skončí slovy "kdo ví". Ale každý hold nějak začínal.
(A jaká že písnička? Tato. Ano, mě stačí jedna písnička, abych napsala povídku.)