Říkej si co chceš, ale ona je úžasná. :')
(Lindsey Stirling - Spontaneous Me)

Věž kruhu - úvod

8. january 2012 at 19:08 | Elissa
Věž kruhu....úvod

Narodit se jako neobyčejný člověk... který umí více než ostatní. Co to požaduje? Čeho se dotyčný musí vzdát? A čím je neobyčejný? Vše vysvětlí jedno slovo:
Mág
Osalda Taisar
Jméno,které nikdo neznal. Jméno,který nikdo neznal do doby,než Osal ukázala svůj podíl v Magii. Tímpádem neměla na vybranou - musela odejít. Odejít od svého života,odejít od své rodiny. Odejít do místa,kde bylo spousta podobných lidí jako je ona.
Do věže kruhu.
Ve věži kruhu každý něco skrývá. Ale co? A to,co skrývá... je to nebezpečné? Osal sama mnoho věcí skrývá... jedna z věcí je dávný přívěsek. Ale nebudu vám vypovídat více. Nemá to důvod. Ale čím je Osal starší,tím víc chápe účel Věže kruhu. Nemá za úkol vycvičit schopné mágy,jak říká. Má za úkol udělat z mágů loutky,které poslouchají na slovo. Osalda se pokouší žít v místě,kam jí odvedli. Ale v sedmnácti je to těžké...příliš těžké. Začíná cítit pocit,který jí nutí rebelovat. Na kterou stranu se přidá? Na stranu věže kruhu,nebo na stranu odpadlíků,mágů,kteří mají svůj vlastní rozum? Musí si vybrat rychle,nýbrž se její Trýzeň blíží. A když k tomu přidáme ještě jednu věc,a tu,že každý je něco jiného,než se ze sebe dělá... Pobyt v místě,kde má být klid se změní na pobyt v místě,kde se bude bát udělat každý další krok.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Bella Bella | Web | 8. january 2012 at 19:20 | React

Ahoj, mohla bych tě poprosit o hlas?
Ten hlas není pro mě,ale pro mou   malou dvouletou sestřičku.
Když tu soutež vyhrajeme, moje dvouletá sestřička
dostane tu nejúžasnější oslavu.
Pokud máš dobré srdce, tak zde je odkaz, kde
hlasovat.

http://minimaxsoutez.cz/videos/detail/29

předem děkuji za sebe a i za ostatní.
ještě chceme dodat, že se hlasuje tlačítkem "HLASUJ", které je na levé straně stránky. Tlačítko "to se mi líbí", které je pod videem, neslouží k hlasování.
jestli potřebuješ taky hlásnout, nebo mi vynadat za to, že sem píšu, tak sem:
pomahame-k-usmevu@seznam.cz

PS: omlouvám se, zda už ti toto někdo posílal, je nás víc a nevíme, kdo komu to posílá, tak se kdyžtak nezlob.

2 Anne Anne | Web | 20. april 2012 at 20:37 | React

Vypadá to zajímavě :) ... a mimochodem, máš moc hezký blog...vážně obdivuju lidi, kteří umí s grafikou, ta houslistka nahoře je dokonalá!!!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama