Říkej si co chceš, ale ona je úžasná. :')
(Lindsey Stirling - Spontaneous Me)

Když se mám učit...tak i tá bílá stěna je zajímavější

11. february 2012 at 13:57 | Elissa |  Můj život - můj blog - můj sen
Na téhle větě, kterou jsem čirou náhodou našla na FB asi vážně něco pravdy bude. I když...když se dívám na své zdi, tak nejsou nudně bílé, mají oranžové orlamenty kytic /bůhvíjakých kytic/ a také jakkési výstupky. Ano, moje zdi jsou "polepené" béžovými tapetami. Ehm...ten článek krásně začínám, že? Vždyť já vím...Ano, měla bych se teď učit. Ano, opět na to kašlu. A ne, nedonutí mě k tomu nikdo a nic. Ani rodiče. (:D) A když se tu už nudím, donutím se napsat článek. A aby nebyl jen tak o ničem, zaměřím se na nějaké téma.
Echm, echm. Tak se rozhodnu napsat k TT. A tím je "Tma jako v pytli."
Když jsem tohla uviděla poprvé, čili v pondělí večer, vytřeštila jsem oči. Ehm, tma jako v pytli? A teď, když o tom přemýšlím, vybaví se mi temnota. Depresivní, že? Ale když se řekne tma představíte si něco příjemného? Vždyť ve městech, kde v noci paříte, vždy svítí světla, jak na ulici, tak v klubu, či kde to jste. A kdyby vše naráz zhaslo => jste v háji, ne, snad?
Ale já se tmy nebojím. Mám tmu ráda. Jedině ona mi pomáhá srovnat mé myšlenky a společně s panem Ticho mi pomáhá v depresích, které mám poslední dobou čím dál víc. A ono to pomáhá. Tma mi pomáhá se vypnout, zapomenout na okolní svět a...usnout.


Když ale říkám, že mám tmu ráda, tak tím nemyslím, že když procházím temnou uličkou, necítím se nejistá. Vždy na mě může někdo či něco vybafnout - povedený spolužák v lepším případě, zločinec v případě horším. Ale mě se právě líbí ta nejistota. Člověk je denní tvor. Ve dne pracuje, v noci spí. Najdou se ale lidé, kteří to mají svým způsobem naopak. Nebo se mi prostě někde něco popletlo. Když je den, padám únavou. Ale když je noc, začínám být aktivnější než kdy jindy a rámus, co občas vzbudí mé rodiče, svádím na svého psa. I když, přiznejme si to, který pes by dokázal shodit noční stolek?

(Two Steps From Hell - Dark Ages)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 A. A. | Web | 11. february 2012 at 14:05 | React

Hele,nejseš sama.Když se učím FJ nebo děják,to možná trochu pozor dávám,ale u ostatních předmštů se vždcky přistihnu že koukám do zdi nebo koukám na obrázky v učebnici :) Jinak moc pěkná písnička..A my máme příští týden jarňáky,takže se učit nemusím :P Pěkný blog :)

2 oanet oanet | 11. february 2012 at 14:08 | React

jj učení mučeníííííííííííííííííííííí  já se povině musím učit každý den a mocccccccccccc mě to štve :-(((

3 Archy Archy | Web | 11. february 2012 at 15:06 | React

Jé, teď už vím, jaké máte doma zdi! :D Zajímavá informoce a já tě začnu uctívat, neboť já se bojím i když na mě svítí lampa a já stojím pod ní :D Jsem to ale zvláštní noční tvor, i když se přiznám, také bych radši spala ve dne, ale co dělat, když Samara může číhat všude :D Dost spamu, a k tomu psovi, stačí jen věřit! A nebo ten stolek postavit zpátky :D

4 .Bo$cO. .Bo$cO. | Web | 13. february 2012 at 19:04 | React

tyjo.. kde ty bereš na ty články nápady? :) pro mě je teda tma aji temnota to nejlepší, co může být.. taky mi pomáhá z depek, ve kterejch se pořád utápím.. :) :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama