Říkej si co chceš, ale ona je úžasná. :')
(Lindsey Stirling - Spontaneous Me)

Vyšší plán

16. february 2012 at 18:02 | Elissa |  Můj život - můj blog - můj sen
Měla jsem v plánu napsat na téma "Co by se stalo, kdyby...", ale nálada ne a ne se zlepšit a tak jsem se rozhodla dát o sobě vědět trochu jiným způsobem. Článek dokazující mojí sebestřednost. Abyste o ní přestali pochybovat. :3
Tenhle blog má ale hodně k autorským blogům, takže není čemu se divit.Každý z nás si musel nebo bude muset projít pocitem zoufalství. Já si jím právě teď procházím. Pocitem, kdy nemám motivaci jít dál a jen čekám, kdy ke mne zavane vánek s vůní naděje. Naději stále vidím, sic nepatrnou. Beru to z té lepší stránky. Pořád mám plamínek naděje, fakt, že je jen malinký, se pokouším ignorovat. *Povzdych* Začíná mě to neohrázně štvát. Pořád něco, pořád se mě něco pokouší dostat na dno.
Je to snad zkouška? Zkouška od Osudu? Oukej, když musí být.

Rap. Rap je to, co mě poslední dobou drží nad vodou.Rap, samota a čokoláda. Ano, procházím si všudepřítomnými depresemi. Nerada to přiznávám, ale těším se, až začnu opět chodit do školy. Aspoň budu moct myslet na jiné věci, než je...jedna dotyčná osoba. Hí, je tak zajímavé, zákeřné a bolestivé, když víte, že jediná osoba, která vás dokázala zbavit slz je osoba, která vás rozplakala. Ano, jsem slabá.
Hodně mě podporuje jedna písnička. Další příběh. Jsem další příběh, co bude v našem světě psán.
"Tak vem šanci do ruky a napiš tisíc vět,
každý slovo který napíšeš je další den.
Napiš celou knihu, bojuj se svým osudem.
Nikdy to nevzdávej, nemávej bílým praporem!"
Především mnou vždycky trhne ta poslední věta. Dává mi to naději. Obdivuji zpěváky a především rappery, kteří do svých písniček dávají kus sebe.
Především Raega...
Zvládnu to. Zvládnu všechno. A vy také. :)

(MAAT - Další příběh)
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Mish.k.a Mish.k.a | Web | 16. february 2012 at 19:21 | React

Písnička rozhodně úžasná! Není to můj styl, ale několik takových i v tom mobilu mám.. Text je hodně, ale to i hudba. Když je dobré oboje, nebo i jen jedno, udělá to s člověkem divy.. mívám teď hodně divné nálady a poslouchám v nich ráda třeba http://www.youtube.com/watch?v=CaF6UZS2tKQ

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama