Říkej si co chceš, ale ona je úžasná. :')
(Lindsey Stirling - Spontaneous Me)

Záchvat Nostalgie

1. april 2012 at 16:48 | Ansa |  Můj život - můj blog - můj sen
No, tak když už je ten první apríl, tak sem něco hodím. A pokud můj mozek fakt nevymyslí nic smysluplného, tak potom asi za článek přidám "APRÍL! Aneb, neberte to vážně." A víte co? Vážně to neberte tak i onak...
A ne, opravdu mi nic není. Jen si poslední dobou pořád procházím záchvaty nostalgie a kdo ví, ví. Kdo neví, tak má smůlu, protože já se tady opravdu rozepisovat nebudu. Napřed rodiče, potom škola, přes spolužáky a teď tohle...ne, vážně, lidi já si sama o sobě myslím, že tohle zvládat, to je nadlidský výkon. Ještě, že se psychicky nehroutím, asi mi pomáhají ty písničky a rozveselování.
"Už nie si tá princezná už je koniec,
tvoju nádej a sny ti ukradol zlodej.
Áno bude to ťažké a bude to bolieť,
no musíš to vydržať ty nesmieš zomrieť!" - (LEvo)

Tak je první apríl. V komentářích se mi pochlubte, co jste zákeřného udělali. :) Já jsem se vzbudila a hurá na svojí oblíbenou stránku (andor.cz) a co nevidím...přihlašuju se a ono se to upgraduje. A ta písnička mi už fakt leze na nervy. Oukej, po prvý to ujde, ale když to musím poslouchat po x-tý kvůli tomu, že jsem na andor chvíli nekoukala? :D (Samozřejmě neříkám, že to není povedený vtípek, ale tak aspoň ne po každým přihlášení. :D Ne, dobře, já jsem se jen z toho zcvokla, opravdu se mi to líbí. Zlepšuje mi to náladu. :))

(Ano, tady mě máte)


Slibovaný apríl! No dobře, na té fotce...to jsem opravdu já...

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Bruneta-anča Bruneta-anča | Web | 1. april 2012 at 16:59 | React

Já jsem na rodiče a sestru udělala to že jsem si dala do ruky kečup a třiskla jsem nožem jako že jsem se řízla já jsem řekla že to mám hrozně hluboký byli úplně vyděšený už brali mobil že zavolaj záchranku a já jsem zakřičela Aprííl! A ptom ještě kámošce jsem zavolala že se s ní chce jeden kluk sejít ať jde na náměstí a potom mi volala kde je ten kluka a j jsem řekla že je to apríl xDD Jinak ti to sluší ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama