Říkej si co chceš, ale ona je úžasná. :')
(Lindsey Stirling - Spontaneous Me)

Honba za pokladem

16. november 2012 at 23:03 | Ansa
Tato povídka je jen kvůli sázce, vážení. :'D Ano, vím, není to nejlepší způsob jak napsat úvod, ale tak, musím mít důvod, proč je taková, jaká je hned na začátek. :D Je to pro mou milovanou Eamë, je to dokonce i o nás, dala jsem tam nakonec i Plenitele a doufám že se ti to bude líbit. ;)"Eamë!"
"Umhmhm…"
Brigi povytáhla obočí. Bylo deset hodin a, jak by řekl Walter, i princezny by už měly být dávno vzhůru. Ale její zrzavá kamarádka, pro ní to zřejmě neplatí.
"Eamë!" Oslovila jí černovláska znovu a šla k oknu, aby stáhla záclony. To zřejmě také nepomohlo, tak se rozhodla s kamarádkou zatřást. Také ne, Eamë jen spadla na zem a tam si spala s radostí dál. Nezbývalo jí nic jiného. Vyšla na chodbu a ohlédla se.
"Eamë, myslím, že sem míří Plenitel." To jí vzbudilo bleskově, zrzka už seděla na posteli a v ruce držela polštář. Brigi se musela usmát. To by na Plenitele neplatilo, pomyslela si.
"Dělala jsem si srandu." Usmála se černovláska, ale za odměnu jí na obličeji přistál polštář, který měl původně sloužit jako obrana proti Plenitelovi. "Tak děkuju." Odpověděla jí Eamë a Brigi nezbývalo nic jiného, než odejít. Ještě, že není Jasper. Nedokázala by takhle budit každý den někoho, jako je královna.
***
"A tak královno, jsem si uvědomil, že by bylo mnohem více ekonomičtější abychom bla bla bla." Královna se jen opřela o trůn a dívala se před sebe, tohle bylo ták nudné. Někdy si opravdu přála, aby na trůně seděl pořád její bratr. Ač by to vedlo k záhubě. Aspoň by se nemusela tolik nudit. Panebože, co si to zase usmyslela. "Královno, vnímáte mě?" Luskl jí před obličejem její rádce, co se peněz týče. Dříve to byl ještě Plenitel, ale ten si teď dával volno. V bordelech. Nebo spíš v tom jednom, který nechala postavit…nebo spíš udělat ze sirotčince. Nad tou vzpomínkou se musela usmát. "Eh, jistě." Odpověděla. "Tak co jsem právě teď řekl?" "Něco o ek-" Dveře se otevřely a v nich stála Brigi. Královna se usmála, přišla právě v čas. V tom Brigi vynikala. "Promiňte, ale teď tu řešíme vážné záležitosti…" začal královnin rádce, který zřejmě nesouhlasil. "Ale…ty "vážné záležitosti" počkají." Odpověděla s úsměvem královna a za chvíli byla v trůnním sále jen ona a černovláska.
"Ahoj Brigi."
"Dobrý den, Vaše Veličenstvo."
"Ale no tak, říkala jsem ti, že mi máš tykat, ne?"
"Eheh…to je pravda."
***
"Dobrééééé rááááno."
Vstoupila Eamë do hlavní síně v zámku a podívala se doprostřed, kde stála mapa. Kdo jiný by u ní mohl být, než Logan.
"Až teď si vstala, hm?" Optal se jí bývalý král, známý jako tyran. "Vypadá to tak." Odpověděla mu Eamë a Logan jen zavrtěl hlavou. "Kdybych vládl já, tak by ti to tak lehce neprošlo." Odpověděl jí a zrzka u něj zahlédla náznak úsměvu. To se nestává často, bod pro ní! Ale tak, nechala Logana Loganem a šla si za svým.
Došla až do tržní čtvrti v Kamenoújezdu a rozhlédla se. Doufala, že tady uvidí její kamarádku…nudí se a Brigi většinou vymýšlí nějaké šílené plány, od vloupání se do Plenitelova sídla, přes zabíjení vlkodlaků až po zastavování vloupání se do obchodů či hospod. Heh…a dneska nic.
"Eamííí!" Už bylo na čase, pomyslela si a ohlédla se na černovlásku. V ruce držela pergamen.
"Tak, co tentokrát?"
"Najít diamant."
"Eh?"
"V Auroře."
"Zbláznila ses?!"
"Věř mi, nebude to tak šílené, jak se to zdá."
***
"Nebude to tak šílené, jak se zdá."
Citovala Eamë její kamarádku s posměšným přízvukem, když se její noha opět zabořila do písku natolik hluboko, že jí opět nemohla vytáhnout.
Ale jak to vypadalo, Brigi stejný problém neměla, ta si zase musela poradit s písečnými fúriemi. Neboť ale královna si s nima zabojovala až až, naučila jí toho spousta. Eamë udělala další krok, ale tentokrát se propadla trochu víc, než by měla. Rovnou spadla. Do nějaké díry? Či pasti?
"Au." Zaklela. Brigi se ihned skláněla nad dírou a prohlížela si jí. "Eh, jsi v pořádku?" Optala se jí černovláska. "Žiju, možná trochu modřeniny, ale jinak v pohodě." Povytáhla dívka obočím a postavila se. Ale to už Brigi stála vedle ní.
"Hele, nemohla jsi zůstat tam nahoře a já nevím…podat mi lano? Teď se nahoru asi nedostaneme ani jedna." Optala se jí překvapeně Eamë. Brigi jí ale zřejmě ignorovala.
"Nebuď tak nervózní, Eamë." Odpověděla jí nakonec. "Tohle není ledajaká díra, tohle jsou ty rozvaliny, kde by měl být ten diamant." Usmála se na ní. "Eh, vážně? Panebože, já jsem géééniuuus!" Začala si prozpěvovat zrzka a nebýt Brigi, prozpěvovala by si ještě dlouho.
***
"Je tu tma."
"Já vím."
Brigi se podívala doprava a tam byla úzká, vedlejší ulička. Ale na konci bylo světlo. "Počkej tady." Nakázala zrzce a běžela ke světu. Eamë jen viděla, jak se dotkla světla, světlo se pohnulo a potom, jak běžela její kamarádka, se přibližovalo i světlo. Došlo jí, že se jedná o pochodeň. "Tak, můžeme jít dál." Řekla hned, jak se vrátila. Obě dívky šli za nosem, doufajíc, že jsou správně. Jediné, co by stálo za zmínku je, že je párkrát napadly písečné fúrie, ale to není nic, co by Eamë s jejím mečem a Brigi s ohněm nezvládly. Po několika hodinách (??) došly na nějaké velké prostranství.
"Eh, to, co se tam třpytí, je ten diamant?" Ukázala Eamë kamsi neurčito před sebe. "Jep." Odpověděla jí Brigi. "A…není nějak povědomé, že tu je prostě jen tak? Bez žádných hádanek? Dveří? Zábran? Jasněže se ty písečné fúrie nepočítají." Zrzka tomu nevěřila, bylo to až moc…jednoduché. To i vloupání do plenitelova sídla bylo těžší. "Well, ono to těžké teprve přijde. Musíme ukrást diamant, dát si ho do tašky a zdrhat, neboť na nás zaútočí VŠECHNY fúrie, co tu jsou." Odpověděla jí Brigi. "A to víš jako odkud?" "Královna ví všechno."
Brigi stála u diamantu, zatímco Eamë stála za ní s pistolí v ruce, byla připravená jí bránit, dokud nebude schopná zdrhat.
"Připravená?"
"Jep."
Brigi se dotknula diamantu a cítila, že se v jeskyni něco pohnulo. Neřešila to a vzala diamant. Stále nic. Obě dvě dívky si vyměnily udivené pohledy. Černovláska diamant schovala do tašky. Udělala krok zpět za Eamë a otočila se.
"Zdrhat. Teď."
Obě dvě se rozeběhly a když byly u východu z velkého prostranství, ucítily, jak se začíná ničit strop, nebo prostě něco, co bylo nad jejich hlavami.
"O tomhle ti královna taky říkala?" Překvapeně se zeptala Eamë černovlásky.
"Eh…ne."
"Tak to jsme v háji."
"BĚŽ, BĚŽ, BĚŽ!!" Pobídla jí Brigi, nebo jí spíš strkala před sebe, neboť se za pár vteřin zhroutil strop na místě, kde před chvílí stály.
"Víš vůbec, odkud jsme přišly?"
"Prostě běž po té hlavní chodbě." Řekly si dívky udýchaně a nastal dlouhý běh, obě dvě dívky nakonec, až bylo po všem, překvapilo, jakou mají kondičku.
"Éééh, už vidím východ!" Vykřikla Eamë, která měla několika metrový náskok a vyběhla ven, kde běžela ještě chvíli a poté spadla do horkého písku, což jí dvakrát nepomohlo. Ohlédla se a podívala se, jak je na tom její kamarádka.
Ta to ale stihla opravdu jen tak tak. Když byla skoro u východu, doslova vyskočila a sekundu na to se zbořil i vchod. A jak to udělala Eamë před ní, i ona se svalila do horkého písku.
"Žiješ?"
"Jo."
Eamë se rozhlédla a vzpomněla si na její geniální způsob, jak ty rozvaliny našly.
"Tudy jsme nepřišly, co?" Optala se pořád udýchané Brigi.
"Ne…tuš…tuším že jsme…vyšly někde…jinde…ale…koho to zajímá…uhgh." Odpověděla jí udýchaně a zabořila se víc do písku. Eamë se zasmála, vzala Brigitinu tašku s diamantem a pomohla její kamarádce vstát.
"Takhle se jen spálíš." Odpověděla jí s úsměvem, nemohla uvěřit, že to daly. Teda…nedaly to tak úplně. "Eamë…kudy je to do toho města?" Optala se jí. "Tudy…" Ukázala zrzka kamsi neurčito před ně. "Umím se vyznat díky obloze…a když už mluvím o obloze, vypadá to, že se bude stmívat!" Usmála se spokojeně.
***
"Kde jsi byla, má Brigi?" Objal Plenitel Brigi hned, jak unavená došla do hlavní síně s mapou. To, proč tam byl, je záhadou, většinou tu bývá Logan. Možná je to Logan převlečený za Plenitele, pomyslela si Eamë a musela sama pro sebe usmát.
"Ach, Eamë, jak jsem tě mohl přehlédnout?" Udiveně si jí prohlédl Plenitel a také jí chtěl obejmout, ale zrzka se naštěstí stihla ještě ubránit. Plenitel se ale nevzdával. "Brigi, tobě to dnes tak sluší!" Podíval se zpátky na jeho jakobypřítelkyni a perverzně se usmál. Eamë se zahihňala, Brigi měla rozcuchané vlasy, vypadala unaveně a měla nějaké části oblečení i roztrhané. To vycítila i černovláska. "Ha-ha, hezký vtip. Ne, dneska nemůžeš do mého pokoje." "A kde jste to vlastně byly?" Vyřkl poslední otázku Plenitel. "Na tajné misi." Odpověděla Eamë a rozhodla se společně s Brigi odejít do trůnního sálu dát královně diamant.
"A proč jste mě nevzaly sebou?"
"To by ti mohlo dojít."
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 anitaek11 anitaek11 | Email | Web | 23. january 2017 at 0:41 | React

Indecorous blog pictures from internet  
http://amateurblowjob.adultnet.in/?julianna
  victorian erotic pictures erotic drama online erotic jigsaw puzzle pron mature

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama