Říkej si co chceš, ale ona je úžasná. :')
(Lindsey Stirling - Spontaneous Me)

Přátelství na život a na smrt

17. november 2012 at 12:25 | Ansa
Tak, další povídka. Bohužel není ze světa Fable, ale...včera jsem uviděla jedno video K-Pop skupiny, které mě uchvátilo, dnes jsem se na něj podívala znovu s titulky, něco mi to připomnělo a...bylo to. Je to povídka o mně a Eamë (nečekaně! :D) Je to taková trošku depresivní povídka, ale depresivní bylo i to video, tak proto. :'D Doufám, že se bude líbit. :)
(Už jenom tři povídky, jaj! :3)Svět se dávno schyloval k záhubě. Lidé vymýšleli stále nové a nové způsoby, jak si ublížit. Nakonec to dopadlo tak, že se lidstvo samo zničilo. A teď…a teď proti sobě bojují, zabíjejí se mečem, jen aby mohli oni vládnout již neexistujícímu světu. Láska a přátelství již neexistovalo…krom pár výjímek.
"Eamë , koukej, zajíc…má stejné oči, jako ty." Usmála se černovláska a podala jí ho. Dívka si ho vzala a přitiskla si ho k sobě. Bylo tak příjemné ho držet. Zvíře se napřed zmítalo, mělo strach z tohoto světa. Nakonec ale pochopil, že mu nebezpečí nehrozí a uklidnil se. "Děkuju, Brigi." Odpověděla jí dívka. "Měli bychom jít." Usmála se černovláska. Eamë zajíce nedobrovolně pustila a postavila se. "Dobře." Odpověděla a prohrábla si zrzavé, dlouhé vlasy. Obě dvě došly k velké motorce, posadily se a vyjely ke své skrýši…ani to už se nedalo nazývat domovem.
***
"Znáte jí, viďte?" Blondýna, o několik let starší než Eamë s Brigi, se skláněla nad jedním z bojovníků a v ruce držela fotku Eamë. Bojovník jen tupě hleděl na dívku, co po něm chtěla odpovědi. "Kde je?" Zeptala se dívka opět. Bojovník na ní jen tupě hleděl. Ano, tu dívku znal, ale proč by jí to měl říkat? Ta blondýnka, která se ho vyptávala, se jmenovala Rebecca a byla známá tím, že chtěla ovládnout zbytky tohoto světa, za každou cenu. Ty dvě jí nic neudělaly, ale ona má pocit, že za pár let pro ní budou přítěží, a proto je chce zabít hned. "Hm?" Rebecca byla nedočkavá. Ale jak to vypadalo, ten bojovník jí odpověď nedá. Schovala fotku její nepřítelkyně, vstala a hodila svůj meč jejímu poskokovi. Nic neřekla, ale výsledek byl jasný. Bojovník, který ochránil dvě nevinné dívky, zemřel. Rebecca se chystala k odchodu, ale někdo jí zastavil.
"Počkejte…já vím kde ta dívka je." Řekl společník již mrtvého bojovníka. Celou dobu jen stál a doufal, že si ho Rebecca nevšimne. Což se mu i povedlo, nechtěl ale riskovat, že by ho dívka někdy opět vypátrala a zabila ho. Až moc chtěl žít. "Oh, ano?" Blondýnka se otočila a podívala se na druhého bojovníka. "Ano. Jmenuje se Eamë a žije na okraji města, v malé ubytovně." Dopověděl. Dívka se usmála a kývla.
"Můžeš jít."
***
Dívky sesedly z motorky a Brigi se rozhlédla. Eamë málem spadla, neměla už na nic sílu. Bylo těžké žít v tomto světě, když ještě k tomu neuměla příliš bojovat. To ani jedna z nich. Brigi vycítila její únavu a objala jí. "Unavená, co? Pojď, brzo budeš moct spát." Obě dvě vyrazily směrem k ubytovně.
"Dívky."
Brigi se ohlédla. Za ní stáli tři muži. "Co chcete?" Pustila svojí kamarádku a chystala se vytáhnout meč. Tři muži, ty možná ještě porazí. "Jen tvojí kamarádku." Odpověděl jí jeden z těch, co je přepadli. "Ne." Odpověděla krátce Brigi a natáhla před sebe meč. Ale co nečekala, ze tří lidí se brzo stala skupina nejméně patnácti bojovníků. Ty už věděla, že neporazí. "Eamë, Eamë, běž!" Brigi vzala svojí kamarádku za oblečení a společně s ní se rozhodla na útěk. Ale neměla kam. Ubytovna byla ve slepé uličce a východ jim už zabarikádovalo…auto? Ano, auto. A v něm Brigi uviděla…Rebeccu. Někdo jí musel říct, kde jsou.
Sakra, tohle neočekávala. Byly ve slepé uličce, ve velké přesile. Kdyby se vzdala, jen by jí odnesly kamarádku a jí při nejhorším usekli ruku. Ale to nechtěla riskovat.
"NECHTE JÍ BÝT!" Vykřikla Brigi, pustila Eamë a dala se do boje. Chvíli to vypadalo nadějně, černovláska už dokázala vyřadit dva bojovníky, ale najednou uslyšela křik. Ohlédla se a viděla, jak jeden bojovník mezitím vzal Eamë přes rameno a nesl jí k autu. Byla bezmocná.
"EAMË! NECHTE JÍ BÝT!" Vykřikla, ale jeden z bojovníku jí shodil k zemi a zabodl do ní meč. Druhý, aby bylo jisté, že zemřela, jí zabodl druhý meč a pro případ ho tam nechal. Rebecca se usmála a společně s bojovníky ujela z místa činu.
***
Zrzka jen seděla v kleci, nebo aspoň tušila, že je v kleci. Seděla na čemsi studeném, měla zavázané oči a když hmátla před sebe, ucítila mříže. Teď ale také cítila, že tu není sama. Najednou uslyšela, jak podél její klece někdo tahá meč. Vystrašeně utíkala před tím, kde si podle zvuku myslela, že teď meč je.
Dívka, která tu byla s ní si klekla a podívala se na zrzku.
"Eamë…Eamë." Dívka se podívala směrem, kde myslela, že dívka je.
"To jsem já, Brigi. Všechno je v pořádku." Eamë natáhla ruku před sebe a dívka jí přijmula. "Vždyť…jsem slyšela tvůj křik…myslela jsem, že tě zabili." "Ne, jen mě nechali a já přišla, abych tě zachránila."
Jistě, byla to lež. Ve skutečnosti s Eamë mluvila Rebecca, která chytře využila toho, že má podobný hlas jako její bývalá kamarádka.
***
"Žije! Ona žije!" Muž vyběhl ven a začal křičet na druhého, který seděl v autě a chystal se odjet. Ten jen zvedl hlavu a následoval ho k místnosti, kde ležela černovláska. Byla tu, jak jí našel. Ležela, plná šrámů, zavřené oči. Ale její hrudník se…pomalu, ale jistě nadzvedával. Bojovník se nad ní postavil a prohrábl jí vlasy. A pomalu viděl, jak se její oči pomalu otevřely.
Povedlo se.
Oživili jí.
O pár hodin později stála Brigi na balkóně a dívala se před sebe. Nepřišla o vzpomínky a ani se necítila nijak znovuzrozená. Bolelo jí celé tělo, cítila, jak někde krvácí a před očima se jí pořád promítala scéna, kdy bojovníci unesly dívku, kterou považovala za její sestru. Cítila se zdeprimovaně. Ale žila. Teď už by se dalo spekulovat o tom, jestli je to dobře, nebo špatně.
"Brigi." Uslyšela hlas jejího zachránce.
"Ano?" Odpověděla a ohlédla se. Ztratila ale balanc a na chvíli si začala myslet, že znova umře. Bojovník ale přiskočil, chytl jí a přitiskl si jí k sobě.
"Nechceš jí jít hledat, nebo snad ano?"
"Nemůžu jí jen tak nechat."
"Je to až moc nebezpečné…víš moc dobře, že nejsi ještě tak úplně živá a že po druhé už tě neoživíme?"
***
Eamë seděla v autě. V ruce držela meč a dívala se před sebe. Ukázalo se, že Brigi, která jí před pár měsíci uklidnila v kleci, se nakonec vzdala, nechala jí Rebecce a utekla. Byla na ní i za tak dlouhou dobu strašně naštvaná…jak jí mohla tak lehce zradit…myslela si, že jsou kamarádky na život a na smrt. Vypadalo to, že ne. Najednou za sebou uslyšela kroky. Ohlédla se a tam uviděla Brigi. Vypadala přesně tak, jak si jí pamatovala. Mohla jí dát druhou šanci…ale nechtěla. Vyskočila z auta a namířila na její dávnou kamarádku mečem.
"Eamë….Eamë, to jsem já, Brigi!" Řekla černovláska a udiveně se dívala na meč, který mířil na ní. "Copak mě nepoznáváš?" Doplnila Brigi, ale druhá dívka jen mávla šavlí, otočila se a rozhodla se odejít.
Brigi se jen dívala na to, jak odchází.
Jak mohla tak lehce zapomenout?
***
Zrzka mířila do budovy, kde právě teď probíhala něco jako oslava. Nevěděla proč probíhala, ale prý tam měla být Rebecca, a to jí stačilo. Chtěla vědět pravdu. Jak nadála přemýšlela o její kamarádce, tím nadále si uvědomovala, že se mýlila.
"Eamë! Eamë! Eamë!" Stála si přehrávala v hlavě výkřiky a najednou…ten výkřik, co byl v té kleci, kdy měla šátek přes oči…to nebyla Brigi. Ten hlas…byl malinko jiný a ne, Brigi by nikdy na přivítanou nepřejela mečem po obvodu klece. Rebecca jí lhala! Jak jí jenom mohla věřit. Vešla do místnosti, kde byla oslava a uviděla tam tu lhářku. Ta hned ucítila, že jí jde zranit. Kývla svým mužům, aby se o ní postarali. Eamë se ale už něco naučila a lehce je vyřadila ze hry. Věděla ale, že ta lhářka má víc mužů, tak hned zaútočila na ní. Rebecca pohotově vytáhla meč a ozvalo se cinknutí, jak se meče o sebe zastavily. Eamë ale mečem sjela a řízla s ním do ramene Rebeccu. Ta jen vykřikla, otočila se a ty dva, které vyřídila, se na Eamë opět vrhly. Ta je jen opět odvrátila. Musela najít, kde Rebecca je.
A pomstít se.
***
"Mám pro tebe překvapení." Brigi mířila někam na pole, kde měl její zachránce pro ní prý překvapení. Před sebou uviděla…velkou motorku, právě tu, kde byla naposledy s Eamë. Rozeběhla se a pohladila tu motorku.
"Vím, že jí chceš jít zachránit. Tak běž." Vysvětlil dar bojovník a kývl na černovlásku. Ta poslechla, nasedla na motorku a vyjela směr centr města.
Přijela právě včas. Když zastavila, před sebou viděla Rebeccu se zraněnou rukou. Sesedla z motorky a podívala se na Rebeccu. Ta jen povytáhla obočím.
"Nevím, jak jsi přežila, ale já se už postarám o to, abys zemřela!" Vykřikla a i přes zraněnou ruku vytáhla meč, což udělala i Brigi.
Jejich meče se střetly a obě dvě se podívala vzájemně do očí. V obou hýřil hněv, svým způsobem bojovaly o Eamë. Na život a na smrt.
Ta právě teď vešla na místo boje. Vytáhla meč a podívala se na Brigi. Vběhla mezi ty dvě a zaútočila na Rebeccu, Brigi ale nevěřila tomu, že se nakonec postavila na její stranu, opět se vrhla do boje, odzbrojila zrzku a opět zaútočila na Rebeccu.
Eamë spadla na zem a podívala se před sebe. Vzpomínala si. Před několika měsíci Brigi zachránila jí. Teď je na čase, aby se jí odvděčila.
Brigi mezitím nadále bojovala s Rebeccou a snažila se, aby nijak nezakopla o Eamë. Blondýnka ale najednou přestala bojovat a podívala se na zrzku. Brigi hned pochopila, co chce udělat.
"EAMË!" Vykřikla a hodila jí meč. Zrzka ho obratně chytla, rychle se postavila a otočila se právě včas, aby kryla útok. Rána byla natolik silná, že se otočila. Najednou se vylovila další vzpomínka.
"Budu tady pro tebe navždy."
"Děkuju, sestří."
Rebecca využila, že na chvíli zaváhala a rozhodla se dát poslední ránu. Černovláska ale vzala Verčin meč a útok odvrátila. Nestihla to ale natolik včas, a Rebecca řízla Brigi do ruky. Ta spadla na zem, zrzka si opět vzala meč zpět a dala poslední ránu, zabodla meč blondýnce přímo do srdce. Rebecca jen naposledy vydechla a svalila se na zem. Eamë odhodila meč a sklonila se k Brigi, věděla, že do téhle doby nebyla natolik živá. Mohla i na první pohled neškodné zranění nepřežít.
"Jsem v pořádku." Odpověděla jí a snažila se posadit.
"Je po všem." Doplnila jí Eamë a objala jí.

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 jennieai69 jennieai69 | Email | Web | 20. january 2017 at 21:32 | React

Girls with beefy tits blogs    
http://femdom.xblog.in/?exclusive.joanna
  free download hentai mpeg amature mobile porn redtube girl son fuck mother

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama